POWOŁANIA NA MECZ Z HUTNIKIEM WARSZAWA.

POWOŁANIA  NA  MECZ  Z  HUTNIKIEM  WARSZAWA.

NA  SOBOTNI  MECZ  LIGOWY (15-go kwietnia) Z  HUTNIKIEM   WARSZAWA  O  GODZINIE  11.00  POWOŁANIA  OTRZYMUJĄ  Kęder, Kaliszewski, Rogoziński, Yarats, Ślesicki, Ziółek, Głodziński, Zawol, Kowalczyk, Zbrojkiewicz, Dawidowski, Grzybowski, Lasoń.   ZAWODNICY  STAWIAJĄ  SIĘ  NA  ZBIÓRCE   NA  NASZYM  OBIEKCIE (W-wa ul. Oświatowa 12) O  GODZINIE  10.00  ZABIERAJĄC  ZE  SOBĄ  DOKUMENT  TOŻSAMOŚCI, STROJE  MECZOWE   ORAZ   DRESY  I  OCHRANIACZE  NA  NOGI.   MAM  NADZIEJĘ  ŻE  RÓWNIEŻ  NAJLEPSZĄ  MOŻLIWĄ  "FORMĘ  SPORTOWĄ"  BO  JAK  POKAZUJE  ZDJĘCIE  POWYŻEJ  JEST  SZANSA  ZAWALCZENIA  O  "PUDŁO" !                                                                                                                                                                                                                 Pozdrawiam, Trener  Rocznika 2010  Jacek  Wójt.