POWOŁANIA NA MECZ Z TURBO FA

POWOŁANIA  NA  MECZ  Z   TURBO  FA

NA  NAJBLIŻSZY  MECZ  W  SOBOTĘ (6- go maja) O  GODZINIE  10.00  POWOŁANIA  DOSTAJĄ; Kaliszewski, Kęder, Yarats, Ślesicki, Ziółek, Głodziński, Zawol, Kowalczyk, Zbrojkiewicz, Dawidowski, Grzybowski, Lasoń.   ZAWODNICY  STAWIAJĄ  SIĘ   NA  ZBIÓRCE  NA  NASZYM  STADIONIE (W-wa ul. Oświatowa 12O  GODZINIE  9.00  MAJĄC  ZE  SOBĄ  STROJE  MECZOWE, DOKUMENT  TOŻSAMOŚCI  ORAZ  OCHRANIACZE  NA  NOGI.   MAM  NADZIEJĘ  ŻE  RÓWNIEŻ   CHĘCI   DO   POKAZANIA   SIĘ   Z   "LEPSZEJ  STRONY"  NIŻ  NA  OSTATNIM  NASZYM  MECZU  LIGOWYM !!!                                                                                                                                                                                                                               Pozdrawiam, Trener  Rocznika 2010 Jacek  Wójt.